Тернопільський спортивно-патріотичний клуб «ЛЕГІОНЕР»

 

hrestТернопільський спортивно-патріотичний клуб «Легіонер» створений в 2006 році, для організації змістовного та активного відпочинку тернополян.

Зіграти можете на нашому майданчику в Тернополі або виїдемо у будь-яку зручну для Вас локацію, за потреби забезпечуємо польову кухню, проводимо різноманітні активності в форматі teambuilding для гуртування Вашого колективу та покращення ефективності його роботи.

Основним нашим заходом є відкритий турнір Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича», який заснований в 2007 році, і який з кожним роком стає все популярнішим. Всього провели більше 50 змагань з пейнтболу, наймасовіший захід охопив близько 350 учасників-гравців.

Пейнтбол не залишить нікого байдужим – драйв, адреналін, позитивний заряд енергій та яскраві емоції, які надовго закарбовуються у пам’яті та залишаються приємними спогадами на все життя. Ми зробимо все, щоб Ви гарантовано це отримали!

Тернопільський спортивно-патріотичний клуб «Легіонер» - створений в 2006 році, для організації змістовного та активного відпочинку.

Ми пропонуємо

  • ·Пейнтбольні ігри в м. Тернополі та області
  • ·Організовуємо та проводимо турніри
  • ·Організовуємо корпоративний відпочинок
  • ·Забезпечуємо виїзною кухнею
  • ·Поєднання пейнтболу з різними видами активного відпочинку та тімбілдингом

phone icon  +38-097-97-91-945

email contact icon  legioner.ternopil@gmail.com

 
Оплата онлайн
 61921fd3b6ccd7d3fb4d67918133d44a